forum

Top 20 magyar játékos (Standard Mode)

posted
Total Posts
38
show more
Baaaaaka
1. Kuroi Mato : fakin monster / rip in unalom /
2. Ruri- : l2hidden plz
3. higurush : more online pl0x
4. tasli : őskövület :O
5. Freezed- / - ThunderStorm - : freez git gud 10,3 / thunder git gud ar9 HR
6. Arthemesia: prő HR you need +HD = thelewa
7. Spyke- : dat speedo/stamina / rip mutatóujj /
|
|
|
tizen valamennyi. _verto_ : full alter skillz+fast giting gud=fjúcsör allmod prő / loli /
|
|
|
under 20. Baaaaaka: can't 10,3 / ~210bpm+ streamz = noob

nemismerem mások skilljeit gomen 'orz
R45eytx5
Az én listám:
1. Higurush -bár nem nagyon láttam még élőben játszani, ezért nem tudom mennyi a Retry, de a country rankings alapján nálam egyértelműnek tűnik (hát még ha nem lenne inaktiv sokat)
2. Ruri/Kuroi mato - állítólag jó mato, de én nem sokat láttam tőle, szóval legyenek együtt a második helyen / ruri is őstehetség
4. Baaaaaka
5. Tasli - taosenai (lenne), csak kevés energiát fektet bele... azért példakép :D
6. Arthi - nagyon jó, de tényleg :|
7. Freezed - ő fekteti bele szerintem a legtöbb energiát, valami hiányzik neki, sokáig egeres volt, talán fps vagy egy mechbill kéne neki :?
8. Sensou shin
9. Asdran (igazából ő csak egy mocskos pp farmer XD) PRO DT és HR skill szerintem (de nem annyira mint arthi)
10. Kotori Itsuka -lehet asdran elé kéne tegyem, nem tudom
11. Kallah96 - fiatal, itt a nyár, kockulni van ideje és ereje, jól is megy neki, gyors meg minden
12. Cremation -legjobb egeres, szépen egyensúlyban van a játéka
13. Thunderstorm - mintha már leáldozóban lenne a csillaga, sok DT és kevés accuracy, a pontosság/sebesség mérlege elbillent a sebesség irányába úgy látom
14. Meiton - biztos jó, csak nem játszik, jó HR-ben asszem.
15. Spyke - nagyon jó streamekben, de csak arra gyúr szinte és ezért más területen nem olyan kiemeledő
16... nem tudok különbséget tenni... Drezi, Lord Charles, Daathz és ez a Peskull gyerek is nagyon jön fel, nem tudok ki, de még szerintem lesz előrébb is ha így folytatja

elfogyott a 20 hely, de még tuti benne van xeloo is ha játszana, említésre méltónak tartom rajtuk kívül bl4z-t luffyt klaast és kozuki kallen-t is. Van még pár név akiket nem tudok elhelyezni és ennyi név után valsz nem férnek bele a top20ba, de bármikor betörhetnek oda

Ha nem lennék mostanában ennyire elfoglalt (haha) akkor talán én is beférnék a lista végére valahova, de most tuti, hogy nem
verto
RIP :(
-Arp-
RIP
R45eytx5
Ideje updatelni szerintem, elég sokat változott a helyzet.

1. Ruri, mert leggyorsabb stb stb
1,5. Higu lehetne
1,9. Kuroi lehetne ha játszana, de asszem kilépett ő isa color code BFBFBF :D
2. Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka, olyan mint tasli csak gyorsabb és HD meg minden
3. Tasli, no need to explain
4. Arthi HR pro
5. Spyke speed and shit
6. Freez
7. Kallah nagyon beprósodott, lesz még feljebb is ha így folytatja
8. Kotori Itsuka
9. Asdran
10. Crema pro egeres magyar viszonylatban, de most nem tudom mi van vele amúgy, tablettel is elboldogul
11. Sensou Shin, de lehet jobb
12. scoua, sokan csak pp farmernek tartják, mert az is, de azért már pár szép eredményt letett az asztalra, és gyors ütemben fejlődik, accuracyja meg kiemelkedő
13. Drezi: alternate, nehéz mapeken is megállja a helyét, streamelésben egy kicsit gyengébb
14. Hotpantsu
15. Izayoi xX: nem sokat láttam, de amikor láttam akkor jó volt és szerintem itt a helye a listán
16. Jugment
17. Luffyy
18 Lord Charles, ő bizonyos mapeken nagyon jó, bár nem sokat nézem, de szerintem azért top20-ban van skill tekintetében.
19. Alleros: nem tudom ki ő, de jön fel szépen, egyre jobb eredményekkel, 1-2 hónapja azt se tudtam, hogy létezik és azóta egyre több helyen látom a nevét
20. Na ki legyen az utolsó... esetleg jani vagy another vagy danny senpai vagy sokan mások, elég sok jó játékos van még akik között nem tudok különbséget tenni, így is sokszor nehéz volt dönteni kit rakjak előbbre. Én is talán ott lennék a top20 alsó szegmensében valahol, de nincs pofám azt állítani, hogy bárkitől jobb lennék :D Vannak régi játékosok is akik még említésre méltóak lennének, vagy ott vannak azok akik csak a kurvanehéz mapeket tolják és a ranglistán nincsenek elől, pl xeloo, endys vagy mondjuk toolassisted, szóval a lényeg:
Kéne még egy HOT!
[ Another ]
Halott téma de én is leirom a véleményem.
(Edit: újrairtam mert az előző outdated volt)

1. Ruri
(1. higurush)
2. Baaaaaka
3. scuoa
4. tasli
5. Kallah96
6. Spyke-
7. Arthemesia
8. Cremation
9. Rafi, Jugment nem tudom kinél gyorsabb a kombájn
10. Alleros

Személyes vélemény, ez ilyen.
Jugment
ha már [ Another ] úgyis tolta a necro-t akkor miért ne?

1. Ruri - mmmmmmm DT
2. Baka - give me your shitmap skills
3. scuoa - how to acc 101
4. Arthemesia - hr god
5. Kallah - lord
6. tasli - <ar9
7. Kuroi Mato - Ruri 2.0
8. Spyke - Kynan pls https://www.youtube.com/watch?v=Lly_VeCDaqQ
9. Rafi - best farmsimulator since me
10. Asdran - sanic the ar 9.6 edition
11. Freezed - pls play more
12. Cremation - azt sem tudom mit csinál de jól megy neki
13. az a maradék egy-két ember akikről semmit sem tudok de jól tolják
Ded country ded thread shitty joke
Szet
Sry 4 necro
note: erősen szubjektív vélemény, country rankok, top performancek alapján
1. Baka - OP, more all-rounder player than scuoa thats why
2. Scuoa - OP acc
3. Ruri - (lehet hogy inaktív de szerintem ő az egyetlen aki 10.3 fc-re képes)
4. Kallah - vegyesfelvágott+op jumps
5. Arthemesia - OP HR
6. Jugment
7. Alleros - erős nomod+good stream
8. Rafi - a nagy farmolás közepette megtanult HR-ezni
9. Cremation
10. Another - good stream
11. GalaxyHero - erős nomod scoreok nehéz mapokon is, gyorsan fejlődik
1x. Lord Charles - ha megtanulna streamelni és többet játszana, mert jó az aimja :D
ReVeNg3r
hat igen . Higu vagy tasli ... en nem tudom eldonteni mejk a jobb...lehet higu ,lehet tasli....a tobbi helyezées igen szep de senki nem emlitett olyan neveket mint
zolee993
Akosss
PeterPrime
esetleg Truner


fénykorukban ok is magyar legjobbiai voltak ,sot voltak ok olyan jok is mint higu meg tasli...csak mar nemjatszanak :)
Truner
.
verto
Szerintem Cookiezi A Legjobb Játékos Ő Csinálta a HétszázHuszonHetes Menetet Nagyon Jó Ő Az egy Kedvencem.

1. Cookiezi

Többi Nem Érdekes.
legekka
De Ő Nem Is Budapesten Lakik.
Sonozaki-
De Igen, A Nulladik Kilométer Kő Mellett.
Jugment
Szerintem Rozsdaharang Is Egész Jó Bár Ő Nem Csinált HétszázHuszonHetet De Tetszik A Skinje És Ha Lesz Video Akkor Szerintem Már Csak Ezért Is Bele Lehetne Rakni.
legekka
Ih.

Nagyon sorrendet nem tudnék állítani, mivel nehéz úgy, ha mindenki másban jó. Két különböző dolgot pedig nem lehet igazán jól összehasonlítani, éppen ezért csak leírnám, hogy szerintem ki mi miatt jó, és mi miatt tartom kiemelkedő játékosnak a top x-ben.
(A mai sorrendet veszem alapul)

#1 - aleho8
Kiemelkedő DT játékos, AR10 felett lazán megállja a helyét, mind readingre, mind technikára. 10.33-at kényelmesen olvas, 10.44-el és talán picivel afelett is boldogul. AR11-et is tud játszani, megvan a speedje hozzá. Elég konzisztens, pár próbálkozásból képes hosszú és nehéz mapokat fczni, a 400pp nem kihívás neki. A nagy CS-sel sincsen különösebb baja, hamar megtanulna mindent játszani HA JÁTSZANA PLZZZ GYERE VISSZA!

#2 - legekka
Oh én. Szeretem, hogy ha találok egy mapot akkor le tudom játszani. Igyekszem mindenben jó lenni, ha a legjobb már nem is lehetek soha.

#3 - scuoa
Nagyszerű játékos, igaz mostanában kicsit eltűnt. Ki tudja miért. HR-ben nagyon otthon van, CS és az OD10 nem okoz neki problémát, hihetetlenül alacsony UR-ű playei vannak. Mindemellett nagyon konzisztens, maraton mapok nem lepik meg. Funolásképp EZ-zik, a debil chocobo-n ott virít az SS, lenyűgöző. Igazi versenyjátékos, bajnokságokon a helye.

#4 - Cremation
Egyik legrégebbi játékos, mindennek ellenére itt van a toplista tetején. Aktívan - fél aktívan de játszik a mai napig. Minden új mapon ott van a scoreja, akár DT, akár HR. 10.33-ban is egyre jobb, szépen halad. HR-ben is szép accja van, jó material.

#5 - Alleros
A titokzatos játékos, akiről senki sem tud semmit, már évek óta. Rengeteg nomod hosszú és nehéz mapon látom a scorejait, igazi kihívások :D Az utóbbi időben nekiállt fejleszteni a speedjén, igazán jó játékos, és csak mégjobb lesz.

#6 - Drezi
HDDT, HDHR ott van rendesen. Szép accuracyval. KHM. sry sry sry ne vedd magadra plz plz pls pls

#7 - Baaaaaka
Kedvenc magyar playerem. Igazi példaképem, egy igazi god. Magyarok közül bőven a top5-ben lenne a helye PP-ben. Régi komplex mapokon, nomod, HD, mind megállja a helyét. 280bpm+ alter mapokat vígan FC-z első try-ra. HR-ben úgyszint, magas CS, komplex ritmus simán, olyan accra, hogy csak bámul az ember.

#8 - Jugment
HD spaced jump streams. Camellia, new gen priti mapok. Elite reading, ami a DTEZ playeiben meg is látszik. Rajta is szeretek elámulgatni néha :D

#9 - _verto_
Konzisztens overall player. HR, DT, EZ, HT... gyakorlatilag mindent játszik. Egyik legjobban összerakott player Baaaaaka után, mindkettőjüknek versenyeken a helyük. Maratonok, technikás mapok nem jelentenek neki túl nagy kihívást.

... uh... najó belehúzok

#10 - emu1337: Nomod hosszú mapok, nice lower AR reading.
#11 - Mawksee: Nekem csak Edemke. Nomod hosszú mapok.
#12 - [Danny-senpai]: AW MY GAWD DANNY ENNYIRE VISSZAESTÉL QwQ. DT god, 10.33 ezpz for him.
#13 - R45eytx5 (yup, copyztam a neved): nomod, régebbi komplex mapok akár HR-rel, régi DT mapok amiket már senki sem játszik.
#14 - First Love: elég vegyes ő is, bár már eladta a lelkét a CTB-nek. get out :V jk <3
#15 - EnDy_S: 7*+ mapok, 220bpm+, minden ami lehetetlen ő passeli, akár HR-rel. How to stream so fast qwq...
#16 - Otakufangirl: nomod, NC... nem adja fel soha, addig gyakorol amíg nem FC-zi a mapet. gekkitartás lvl100
#17 - KaraDaxx: legjobb egeres player, a streamek accolása mindennapos dolog neki. Nem csak 200 alatt.

Azt hiszem ennyi elég is, a többiekről már nem nagyon tudnék mit mondani. Viszont pár embert szeretnék még megemlíteni.

#21 - [ Another ]
Egyik a magyar stream godok közül. Mindemellett simán fczi HR-rel azokat a hosszú mapokat amiket a mai top playerek. A maga módján. Valld be, finoman fogalmaztam. :^) jk i dont hate you

#22 - Arthi
Nekem Arthemesia. Nagyon régi player, igazi HR god. 200bpm felett is gyönyörűen accolja a streameket, szerintem ő a legpontosabb HR player Magyarországon. vagy volt, ha már semennyire nem játszik

#23 - Ruri
The first DT god of Hungary. Az első player aki 10.33-on élt, bőőőőven 220 bpm felett, valamint az a Magic Girl slider break... You are a magic girl in my heart <3 Ő motivált a kezdetekben, hogy DT-zzek.

És végül, de nem utolsó sorban:

#40 - Spkz
A Stream God, vagy Mr. Infinite Stamina. Mára a Robert Space Industries egyik vezetője, de fénykorában hihetetlen playei voltak minden halálos stream mapon. Mindegy volt neki, hogy hány bpm. Sosem fáradt el, kitartott mindig amíg kellett. Azért néha lehet még látni játszani... valami 200 bpm-es streamet singletapelni...


Nah, ennyit akartam, azt hiszem mindenkit megemlítettem akit szerettem volna. Akit nem, az ne vegye magára.
verto

legekka wrote:

.

Ehhez nem igazán lehetne többet adni. Nice post.

faget
dsvd
Előre leszegezném hogy amit kiírok nem a jelenlegi pp alapján hanem leginkább a versenyképesség és a fejlődőképesség szempontjai alapján írom.
Annak ellenére hogy 10. a minimum a listán csak 5 konkrét rangot írok ki a másik 5-öt a személyes véleményem határozza meg.

1. Aleho. Ügyes technikás játékos megvan az adottsága az új játékstílusok megtanulásához esélyes hogy stabil top50 játékos maradjon.
2-3. Scuoa-Legekka. Mindketten másban erősek igazán de ha verseny szempontból nézzük meg Scuoa az erősebb és emellett alkalmazkodóbb is.
4-5.Alleros-Crema. Itt is ugyan az a helyzet áll fent mint a fentiekben véleményem szerint és megjegyezném hogy bár mindketten nagyon jó játékosok de Alleros az aki egy OWC-n jobban megállná a helyét.

Személyes kedvenceim:
emu1337: ügyes traktorvezető bár van skill is a háta mögött nagyon jó a pattern readingje és kiemelkedő tehetség.
Mawksee: Szerintem a legjobb magyar streamer ha a fenti titánokat nem vesszük most figyelembe. Nagyon pontos stabil és elég jó staminája van a kidonak. Aimje is nagyon szép minden aren megállja a helyét 10ig.
Michikoto. Lány létére nagyon jó std játékos igaz már nem játszik annyira ahogy látom de még mindig top magyar.
Black-kun: Igazi weaboo overlord nagyon jó aimje van csak az a fránya pontosság nem akar összejönni sose. Igazi cement relax player és emellet nagyon ügyesen cs:gozik. LEGYÉL MÁR TOP50 TE COUNT.
Llynox: Együtt kezdtük el szinte ezt a trash gamet és a mai napig meg tudna előzni ha játszana.... Nagyon ügyes a streamekbe az aimja is fejlődött/fejlődik idk nem láttam fent jóideje. Sokféle modot próbálgat és elég jó a magas AR dtje. Fuck future son...
emu1337
#1 aleho8✞
Aim God.

#2 legekka✞
Az igazi öreg tryhard.

#3 Lexion
Nekem csak Betti <3. Lány létére az egyik legjobb magyar játékos.

#4 scuoa
Accuracy God.

#5 Cremation
Az öreg aimbot.

#6 Jugment
Le tud altolni ilyen gyors jumpokat n shit. AR10 felett is. Ja meg tud streamelni pls ily.

#7 EternalShadi✞
Gyors nehéz nomod mapok.

#8 emu1337
xdd

#9 Alleros
Infinite S Rank Works.

#10 _verto_
lol ez ki? Xddd

#11 csaba21123
Reading God.

#12 First Love
Nem tudom mit csinál de readingben, accuracyben meg aimben nem marad alul sok ember ellen.

#13 RatinA0
na ez hogy került ide? mi ez a sok 98% hr score lmao report plz

#14 Drezi
A Zongorista. De ettől függetlenül aimben jobb wtf.

#15 Zexylian
HD consistency.

#16 tralk331
Második kedvenc minecraft playerem (első az Betti) jól tolja détét.

#17 dsvd
Kis karika nem akadály.

#18 [ Another ]
Az öreg berserker.

#19 NuunMoon
Nomod consistency.

#20 Gamanoid
Reading God.

Többiek:
EnDy_S
Time Freeze pass never forgt.

Baaaaaka
Old God.

R45eytx5
A Könyvtáros.

Riknoob
EnDy Jr. HIIITORIIGOTOO DA YO

ExModify
A Loli.

Yolshka
SS or quit.

Spkz
7th stamina expansion.

najó túl sokan vagytok bye
Jugment
i got cyber bullied reported to the police see you in prison
verto

Jugment wrote:

i got cyber bullied reported to the police see you in prison
Same wow remélem nem kapsz magvat te emu madár >:(
R45eytx5

emu1337 wrote:

R45eytx5
A Könyvtáros.


Please sign in to reply.

New reply