forum

Osu Oynarken En Sinir Olduğun Şey ?

posted
Total Posts
26
Topic Starter
Eiko Aizawa
Bu herkesde oluyo mu bilmiyorum ya da ben çok noobum ama bazen çok iyi oynuyorum bazende oyunu bırakacak derecede kötü oynuyorum garip şeyler bide oynarken çok elim terliyor buna çare bulun tuz banyosu yapacam artık
HakoFixed
1) Kendini ezikleme, zevk aldığın biçimde oynamaya devam et. Başkalarının ne dediklerini takma. Hepimizin iyi veya kötü oyunları var. Bazen çok basit yerde bile break aldığımız oluyor bu gayet normal. Örneğin şu an ben 4 star haritaları bile yapamıyorum staminam tamamen bitti. Dinlenmem gerek. Sen de öyle yap, bir kaç gün dinlen.

2) Terleme olayına çözüm yok. Yanında havlu bulunduracaksın. Tablet kullanıyorsan kalemine küçük lastik tokalardan tak, kaymasını engelliyor. Onun dışında pek bir çözümü yok.

3) Oyundan zevk almaya bak, sıkıldığın zaman ara ver
Cololuga
Benim bu aralar en sinir olduğum şey bastığım tuşların çıkması bi ara klavye değiştirmeliyim :/
Topic Starter
Eiko Aizawa

HakoFixed wrote:

1) Kendini ezikleme, zevk aldığın biçimde oynamaya devam et. Başkalarının ne dediklerini takma. Hepimizin iyi veya kötü oyunları var. Bazen çok basit yerde bile break aldığımız oluyor bu gayet normal. Örneğin şu an ben 4 star haritaları bile yapamıyorum staminam tamamen bitti. Dinlenmem gerek. Sen de öyle yap, bir kaç gün dinlen.
2) Terleme olayına çözüm yok. Yanında havlu bulunduracaksın. Tablet kullanıyorsan kalemine küçük lastik tokalardan tak, kaymasını engelliyor. Onun dışında pek bir çözümü yok.
3) Oyundan zevk almaya bak, sıkıldığın zaman ara ver

Önerilerin için teşekkürler bu sorunlarla iyi kötü geçiniyoruz zaten yapacak çok bir şey olmuyor ama osu oynamayı seviyorum ve çoğu zaman bana kendimi iyi hissettiriyor. Bu arada bazen dinlenmeniz gerekiyor bu konuda cidden haklısın :3
Topic Starter
Eiko Aizawa

Cololuga wrote:

Benim bu aralar en sinir olduğum şey bastığım tuşların çıkması bi ara klavye değiştirmeliyim :/
evet klavye çok önemli :D
HakoFixed
Bu arada posta genel cevabımı vereyim. Genellikle saçma sapan map paternlerine sinir oluyorum. Flow yapacaz diye işin b*kunu çıkaran mapperler var.
Nyan Cat Nico
Çok fazla S im olduğu için biraz A ve B alamaya çalışıyorum veya map in normal modunu oynayïnca osu oynayïşım düşüyo sonra çok kötü oynuyorum ama sonradan düzeltiyorum (biraz karışık yazmış olabilirim)
Lxran
Oyunun oynanışı ile hiçbir derdim yok, istediğim kadar choke alayım, sıkıntı değil ama, şu Bancho var ya Bancho... Zavallı bi bot dedik, Allah'a yükür ayakta dedik, eyvallah, ama böyle bir şey olur bağlantı kopup geri gelir ya, işte o anda kısa bir takılma oluyor, her şeyi mahvediyor, ona kıl oluyorum.
SkyrimWorld
Standart oynarken en sinir olduğum şeyler 1- 7-8m skor yapıp mapı Failsiz bitirmene rağmen 30pp civarı vermesi 2- mapın sonlarına doğru hatasız giderken 1 notaya geç basıp 100 alarak SS'i 1 tane 100 ile kaçırmak 3- 1 yanlış yüzünden %98 yapsan bile A almak

osu!mania oynarken en sinir olduğum şeyler 1- Stairler(Yanlış Yazmış olabilirim merdiven şeklinde giden notalar) 2- 7k ve yukarısı 3- Şarkının ritmine göre ilermeyen maplar

taiko oynarken en sinir olduğum şeyler 1- ard arda kırmızı ve ya mavi gelirken aniden gelen rengin tam tersi gelmesi

Catch beast oynarken en sinir olduğum şeyler 1- Yanlış zamanda Boost basmak 2- rage meyvelerinin bazen fazla hız vermesi
Nariel Elanesse
odaya birinin girmesi
memo1918
banchonun çökmesi
huseyin4270
Berbat bir acc'm olması
Reha
-
Shirogumi
o kadar güzel oynayıp son circle da combobreak olması
Suicidal Pxwd
Elimin terlemesi
Sibyl
Plox
oynayamamak, fena paslanmışım oynayamıyorum
Misumena
Elinin terlemesi yüzünden aim kayması :(
skolodojko
discorddan birinin spamlaması
xxxbekirbabaxxx
oyunda bug sanırım dc açık oldugunda oynarken imleci sağda hareket ediyor . 1 aylık oyuncuyum şu %şeyi düşünce inanılmaz morelim bozuluyor ama 2 gün araverip bugün başladım eskisinden daha iyi skorlar yaptım hard modda, dinlenmek cidden işe yarıyor.Bugün morelim harika yani i love osu
AdolfMilos
son anda fc'den düşmek,elimin terlemesi,zor map oynarken sonlara doğru gelişen parkinson,ayakların karıncalanması,snipelanmak (öyle bir skorum olsaydı keşke),burun kaşıntısı,mouse kullanmam,klavyenin basmaması,telefondan gelen mesaj sesi,annemin seslenmesi,multide bir odaya girince anında kicklenmek,düşük accuracy fc,komfor alanımdan çıkamamak.Daha vardır da aklıma sadece bunlar geldi
OnyxOfyx
Daha haritanın ilk dairesini kaçırmak :,)
Takiko
Mouse drift ve abimin odaya girip şu oyunu oynadığına inanamıyorum demesi
Kukutarou
Aile üyelerimden herhangi birisinin gelip bir şey istemesi .d
Wixax
Oynadığım şarkıdan sonra F9'a basma isteği.
Furkoq
Multide 1900 kombodayken kardeşimin bir şey demek için ESC tuşuna 5-6 kere basması.
Please sign in to reply.

New reply