forum

Lietuvių (Lithuanian)

posted
Total Posts
601
show more
aZiO57
Cia kaip susilauzyt kojas ir eit mokintis vairuot masina.
niyuji
Reklama

Norite greit pasikelti? Sunku farminti pp? Mes turime jums puikia iseiti! Hexas (MinecraftGaymer) jus gali aprupinti naujausiomis programelemis, kurios pagelbes jums siekti tikslu. Kaina simboline - vienas kebabas. Daugiau info, kreipkites pas Hexa.
Roksuu-
Galiu patvirtinti. Preke gerai veikia, aptarnavimas malonus ir greitas. No Kappa Keeppo
Hexas
god damnit bois
niyuji
Ushi
Sveiki, osu! pradėjau žaisti užvakar ir visai patiko. Daug ko dar nežinau apie šitą žaidimą, bet tarp Lietuvių esu #2,382. Norėčiau susipažinti su kitais Lietuviais, nes jų šiame žaidime nėra per daug.

-Kled
Hyeana
Sveikas atvykes Kledai į osu community, tikiuosi žaidimas tau patinks ir toliau tave pamatysim aukštesniuose rankuose , jei kils klausimų, kreipkis į mane, visada padėsiu ^^
Hexas

KledTopLane wrote:

Sveiki, osu! pradėjau žaisti užvakar ir visai patiko. Daug ko dar nežinau apie šitą žaidimą, bet tarp Lietuvių esu #2,382. Norėčiau susipažinti su kitais Lietuviais, nes jų šiame žaidime nėra per daug.

-Kled
f9 spaudi ir country filter pasirenki, rodys visi kas lietuvoje on c:
Emiliaaaa
davai osu ts ar skype chatrooma susikuriam
kleps

MisukiMei wrote:

davai osu ts ar skype chatrooma susikuriam
https://discord.gg/YmCuWY9
Midget
yeaaaaa lemme get ughhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 🅱️ig ma🅱️ wit 🅱️heese
kleps

Midget wrote:

yeaaaaa lemme get ughhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 🅱️ig ma🅱️ wit 🅱️heese
deep fried memes?
Arni
Sveiki, osu! pradėjau žaisti užvakar ir visai patiko. Daug ko dar nežinau apie šitą žaidimą, bet tarp Lietuvių esu #2,382. Norėčiau susipažinti su kitais Lietuviais, nes jų šiame žaidime nėra per daug.
Dovydas

Seichi wrote:

Sveiki, osu! pradėjau žaisti užvakar ir visai patiko. Daug ko dar nežinau apie šitą žaidimą, bet tarp Lietuvių esu #2,382. Norėčiau susipažinti su kitais Lietuviais, nes jų šiame žaidime nėra per daug.
duodi vaizdu normaliai
yandere2016
nu va lietuviai žaidžia osu. dar galvojau aš vienintelis visoj lietuvoj lošiu osu (hmph...)
fuccanime
Nežinot kur gaut Nono lietuvoje?
Midget
Who the goat Tekashi 6ix9ine or Young Thug?
Zygiux420
zdare
OvidijusX
Kazkas noretu osu! Per dc? :d
OneUp
POLAND IS GONE
Antuoniz
Duodam vaizdu, hihi haha...
Yetipus
BUMP. Kas nori multi? Reik nauju map. Ar cia dar kas gyvi?
Weijst
bn
DziugisLT
Sveiki, ar osu bendruomene lietuvoje turi koki discordo kanala?
Yetipus

DziugisLT wrote:

Sveiki, ar osu bendruomene lietuvoje turi koki discordo kanala?


Taip, privatus circlejerk.
EitchCay

BenasBr wrote:

DziugisLT wrote:

Sveiki, ar osu bendruomene lietuvoje turi koki discordo kanala?


Taip, privatus circlejerk.

Turbut reiketu nauja sukurt...
flandrene
sveiki draugai
niyuji
hexas lopas
Phusion
sveiki draugai
flandrene
uwu
Phusion
uwu overload
jonuxas
sveiki yra discord pabendrauti serveris?
huu

jonuxas wrote:

sveiki yra discord pabendrauti serveris?
3 mėnesius pavėluotai, tačiau jo, yra Lithuanian osu! community Discord serveris. http://discord.gg/qw2Mf8N
ramojusd
Sveiki, aš rxbass1337 gerbėjas.
mokhmad83kavkaz
Sveiki, aš taip pat esu rxbass1337 gerbėjas, prašyčiau klauptis prieš jo Ice Angel FC
fybeth
esat?
Merami Crow
jo
sriubke
yep
kleps
j0
mokhmad83kavkaz
turiu drauga vardu sjustas ? ? jis varo i armuha jis megsta ten saudyt is gunu neturi paneliu neturi pareigunu jis nesupranta ju nes jie jam neduoda musti i kuna jis nezino ka daryti kai baigiasi kvepalai jis neturi su kuom ? kvepintis nes tik turi ? ? ka ir dabar ? tai yra ? rasalai jam nepatinka parkelis jis geriau rasys su piestuku piestukas jam yra zjbs gali issitrint gali patrint jo ne ? bebus kaip ir tada kai ir to ne ? bebuvo as nebezinau kodel geliu nebera pas mane kieme kai manoji toji era pamatyk era ta kuria nori matyti netaip kaip visi kazka sustoti svarstyti gali paga ? lvoti gal gal gali ir daryti ? ? gal gali pamatyti pamaitink pauksti duok jam batono tegul suvalgo batona jis is ? siskiirs jo ? jo burno ? j ir sur ? s ir batona su ? uvalgis paukstis davai nurimk atsisesk as tav ? galiu pasiulyt arbatos jeigu nori kavos galiu ir salto vandens jeigu nori galiu ti ? k atnesti gali atsigerti ten nieko nebus tik ? tai tas ko tu ? tu ir nor ? ejai galiu arbatos pasiulyt kavos salto vandens ko tik nori ? ko tik nori sakyk prisesk prie stalo an ? sito jeigu nori gali an ? kito galim isvis nesest galim pastovet galim pakalbet paziuret pro langa paziuret kaip pauksciai skraidzioja galim paziuret i juos pasakyti gal kaz ? ka galim parukyt ir iseit jeigu tu rukai ar veipini as neznn gali ? m daryt beleka ka tik ? tu ka tik nori realiai galim daryt beleka pisam parukyti davai turi ziebtuveli ? nes as ntr prisidegt pas mane KC nera ziebtuvelis sulauzytas mygtukas neveikia turbut iskrito titnagas zinai kad neturiu k ? daugiau kuom prisidega galim sito zmogaus paprasyt jeigu nori gal jis tures prisidegt izviniajus u vas net zazhygalkyj "ja nekuriu. nu pochui tada mes irgi nekurem
show more
Please sign in to reply.

New reply