forum

[PORADA] Alternating

posted
Total Posts
7
Topic Starter
Vhipe
Ten krótki post kierowany jest raczej do osób, którzy troszkę więcej siedzą w temacie OSU, ale może zainteresuję to więcej niedoświadczonych graczy jak ja ;)

Przychodzę tutaj z kilkoma pytaniami na temat Alternating'u:

1. Czy warto trenować go od początku swojej przygody? Czy jest to opłacalne?
2. Jakie są wady i zalety semi-alternatingu i full-alternatingu.
3. Czy są jakieś specjalne beatmap'y służące do nauki?

Jeśli pojawił się gdzieś post o podobnym sensie i przekazie oczywiście usunę.

Pozdrawiam i z fartem.
Mazur369
Możliwe, że tu znajdziesz odpowiedź na swoje pytania: https://osu.ppy.sh/community/forums/topics/656199
Topic Starter
Vhipe
Prawdopodobnie znalazł bym, gdyby post nie był w całości anglojęzyczny a mój stopień doświadczenia nie jest wystarczająco dobry, żeby złęgić się w tą lekturę ;)

Jeśli nie bylo by to problem, to prosił bym o skróconą wersję i najlepiej po polsku :D

PS. Z tego co zdazyłem zauważyć (Mam nadzieję, że trafnie) to i tak większość topowych graczy gra semi-alternating'em.
Hakj3r
IMO najlepiej jest się uczyć od samego początku, ale równie ważne jest grać tak, by było ci wygodnie. Z własnego doświadczenia wiem, że dużo trudniej jest się nauczyć alternatingu grając już jakiś czas, a ta umiejętność jest dość potrzebna na wyższym poziomie gry.
Zain Sugieres
graj jak chcesz ale przypominam ze altuja tylko pizddy
boiitech
Myślę, że nie doceniasz siły Google Translate; przeklejaj akapit po akapicie z tego tematu. Jeżeli to nie pomoże, to spróbuję przetłumaczyć tamtego posta.
show more
Please sign in to reply.

New reply