forum

Latviešu (Latvian)

posted
Total Posts
1,512
Topic Starter
nomen
Sveiki.

Tātad spēlēju osu! 9 mēnešus un esmu pamanījis ka osu! community ir diezgan daudz latviešu.
Gribētos redzēt cik aktīvs būs šis topiks (kaut gan lielas cerības nelieku) un būtu jauki, ja
mēs spētu dabūt paši savu latviešu kanālu iekš osu!

Cik ilgi spēlējat osu! ? Cik ilgi vēl taisaties to darīt? Kādi ir jūsu osu! mērķi?

Ceru ka latviešu skaits, kas spēlē osu! augs.
Forseen
Nu ok, laiks arī kaut ko iepostot.

Spēlēju 2 gadus, un apļu klikošana ir kļuvusi par neatņemamu ikdienas rutīnas sastāvdaļu, tā kā, visticamāk, labu laiku to vēl turpināšu darīt!
5 mēnešus spēlēju ar peli līdz pārgāju pie planšetes izmantošanas, bet momentāli nekādas Insane kartes spēlēt gan nesanāca (protams). Tagad pārsvarā spēlēju ar Flashlight, rezultātā DoubleTime un HardRock ir kļuvuši samērā pagrūti, kā arī nav ātruma priekš strīmiem (nekad nav bijis)...

Tagad daru visu, lai dabūtu lielāko play count spēlē, bet LoGo var izrādīties šķērslis!



Tagad tik jāgaida tautas aktivitāte.
LoGo
o/
osu! spēlēju gandrīz 2 gadus, pedējā laikā nedaudz mazāk(bet nu drīz bus Z-svētku brīvdienas ^^).
Pirmo mēnēsi spēleju tikai ar pirmo peles pogu : D un kad atklāju, ka var ar abām spiest, biju dziļā sajūsma, likās, ka esu viens no vienīgajiem, kas to iedomājās : DD. Taču nedaudz vēlāk pelej sāka čakarēties pirmā poga, tā kā pārgāju uz klaviatūru.
Sāku spēlēt ar maksimālajām diffām(hz kā latviski : D), pagāja labs laiks pirms sāku iegūt labu precizitāti(sākumā mērķis bija 85+, 90+,94+,top40 un tgd top6 kādā no mapēm).
Spēlēju ar planšeti jau nedaudz vairāk kā gadu(ar labo roku vadot pildspalvu(kaut vai esu kreilis un tas rada daudz neērtības, bet nekas cits neatliek kā samierināties :''D)
Mīļākais mods ir DoubleTime un mapes ar daudz strīmiem(apļu rindas), pagaidām nevaru to darīt kā gribētos, jo klaviatūra neiztur un jau ir salauztas ~7pogas D:

Mērķis ir iemācīties trāpīt pa kvadrātiem/rombiem pa visu ekrānu D:
Vmx
Spēlēju osu jau kādu gadu, sākumā spēlēju ar peli apmēram 1 nedēļu tad uzreiz sapratu, ka osu! būs mana "main" spēle un nopirku tabletu. Kautkur vasrā sāku spēlēt ar HardRock modu un tas ir palicis par manu main modu arī daudz spēlēju DoubleTime + Hidden tapēc ka tie ir viegli ranki un pp. Mans mērķis ir iemācities HardsRock pietiekoši labi, lai varētu iziet mapes kuras citi nevar ar HardRock, vēl es arī gribu iemācities spēlēt Flashlight modu, bet man nav pietiekami pacietības, kā ari atmiņa ir diezgan slikta.
Topic Starter
nomen
Pats tad savu mērķi neuzrakstīju D:
Tātad mans patreizējais mērķis ir iegūt strīmošanas ātrumu lai varētu ērti spēlēt vismaz 200bpm kartes.
Maraiga
Sveiki, LATVIA PRO. /runs
Vmx proer <3
Vmx

Maraiga wrote:

Sveiki, LATVIA PRO. /runs
Vmx proer <3
looooooool
marararara <3
Satou
Labdien. Es spēlēju osu! 2 gadi no 29.01.2011. Esmu aktīvs tikai Osu!&CTB. Un es esmu slinks... :D
Pyramid
Čau visiem. Nebija ipaši daudz laika kaut ko iepostot.
Speleju es jau vairaku par gadu, nezinu kapec man tiks mazs progress. :o
Galvenokart, tikai standard, bet pamazam speleju ari visus citus. Ludzu kaut kads pateiciet ka lecienus darīt :(
Patikamais mods ir DT, tomēr esmu slikts ar to :(
Mērķis ir butu par visu mod master (ka HR spelet paradiet pls). :lol:
Forseen
Tava mamma.
420Guy

Forseen wrote:

Tava mamma.
Don't say that!
GummyChan
īpaši nespēlēju, esmu retais viesis,
spēlēju vienkārši drausmīgi,
mērķis ir atgūt motivāciju turpināt! :P
Pyramid

Forseen wrote:

Tava mamma.
Ne tava.
Topic Starter
nomen

GummyChan wrote:

īpaši nespēlēju, esmu retais viesis,
spēlēju vienkārši drausmīgi,
mērķis ir atgūt motivāciju turpināt! :P
Vienreizējais osu! latviešu komūns ir pietiekami labs iemesls turpināt.
Forseen
Es vēlos būt vienreizējais, kuram ir izdevies iepostot pirmās lapas pēdējo postu!

''Iepostot postu''... Izklausās kaut kā greizi...?
Vmx
Es vēlos būt vienreizējais, kuram ir izdevies iepostot otrās lapas pirmo postu!
_midori
Sveiks o/ Spēlēju ~2 gadus. Esmu n00bs! Yoroshiku onegai shimasu!

Mērķis... laikam nav : ) Spēlēju kad ir brīvais laiks, ar milzīgiem pārtraukumiem)

Mīļākie modi - DT un HD.
420Guy
Mh i'm from Latvia & i was born there but now i live in germany.. so i can't speak latvian :(
I'm playing osu! for over 1year now and i still suck at triplets ! ò.ó
Now i'm playing not that often like a few months ago cause i found a good game and i need a little osu! break!
_midori
Wehzy, nice avatar :3
Pyramid
Topiks par latviešu valodu.
Neviens neruna latviski.
OK. :o
show more
Please sign in to reply.

New reply