forum

Lietuvių (Lithuanian)

posted
Total Posts
601
Topic Starter
Kyouma
Sveiki osu! Lietuviai.
Keista, kad šitos temos dar nebuvo čia.. Anyways..

Nesenai pradėjau žaisti osu! ir naturaliai susidomėjau ar turiu bendraminčių lietuvių kurie taip pat mėgsta šį žaidimą. Taigi norėjau daugiau sužinoti apie lietuvos osu! žaidėjus. Žinau, kad mūsų nedaug, todėl norėčiau 'sukurti' kažkokį bendrą 'community' tarp mūsų, kuriame galėtume dalintis savo nuomonę, idėjomis ir visą kitą..

Gal būt įmanoma kokį trumpą prisistatymą išgauti? :P

Mano vardas Edvinas. Man 16 metų, esu Ukmergiškis, bet šiuo metu gyvenu Suomijoj. Žaidžiu osu! apie 2 menesius, šiuo metu turiu 3834pp ir užimu 10 vietą Lietuvoje. Pagrindinis tikslas, butu niekada nenustoti tobulėti ir atstovauti Lietuvai per OWC a.k.a Osu World Cup.

P.S Ar norėtumet sukurti bendra Skype group chatą? Jei taip parašykit savo Skype name arba pakvieskit į kontaktus ukmgetas.
Eismis
Tai ką, Edvinas pasirašė, tai ir man laikas :P

Mano vardas Tadas, esu Garliaviškis (Kauno raj.), man 16 metų.
Osu žaidžiu jau beveik metus, esu tarp 14-19 vietų Lietuvoje, naudoja Wacom Bamboo CTH-460 planšetę (visas plotas).

Esu draugiškas, noriai šneku, retai kada supykstu (reikia pasistengti tam :P), iš dalies esu grammar nazi, bet ne visados.
Osu atradau per youtube, ir ką, susidomėjau :D

Pagrindinis tikslas? Kažkada buvo patekti į top 50 Lietuvoje, dabar žaidžiu tam, kad tobulėčiau, gerinčiau reakcija ir šiaip, kad būtų ką veikti :D

Dėl skype: tadasee, bet dažniausiai būna išjungtas dėl osu (ima FPS kažkodėl)

Tik tiek ir teturiu ką pasakyti kol kas :3
Ren
Teip, yra lietuvių.
Eismis
O kas iš jūsų turit YT kanalą?
Jei jau esam osu lietuviai, tai gal duokim support viens kitam? :D
elevin
Mano vardas Edgaras, man 17 metų, esu taippat iš Ukmergės.
osu! žaidžiu neilgai, gal pusantro mėnesio, užsiregistravęs anksčiau, bet nelabai žaidžiau, dabar naudoju WACOM Volito2 tabletą ir nešiojamo kompiuterio klaviatūrą.
Didelių tikslų kaip ir neturiu, gal patekti į LTU TOP 20, o toliau kaip išėis. :D











pažįstu Igorį
Eismis
Eikit sau :C
Mano Galaxy Mini tapo užbrickintas.
Reiškia kad jis nebefunkcionuoja :<
Eikit sau...
DarkMamba
You,so sukūrėm skype chata,kas nori rašykit į skypa bartazaz ^^/
Skeris_old
Esu Erikas, 15 metu.

Osu žaidžiu apie 2-3 mėnesius. Šį žaidimą radau youtubeje kai ieškojau nightcore dainų (P.S. dabar pats jas kuriu). Kadangi tuo metu beveik nieko nežaisdavau nusprendžiau parsisiųsti ir "užsikabinau" :).

Naudoju Acme MW08 belaidę pelę, gal ji ir nėra labai gera tokiems žaidimams, bet man tinka :D.

Pagrindinis tikslas - išmokti daryti stream'us bei "įvaldyti" hidden modą. Šiuo metu tarp lietuvių esu #18 su 3,527pp ir 96.97% accuracy.

Jei kam prireiks, Skype: pkeris121.

Sėkmės osinantis :)

13/8/13 update: gavau CM Storm Quickfire Pro klaviatura :P
QonQuest
Mano vardas Andrius, esu iš Kauno, man 19m. Osu žaidžiu jau pus antrų metų (pradėjau nuo ctb, poto perejau į osu). Žaidima radau benaršant youtube ir iškarto susidomėjau. Šiuo metu naudoju Razer Deathadder pele ir užimu #5 vietą Lietuvos ranke. Pagrindinis tikslas šiam momentui yra įvaldyti HR modą. Čia kažkas klausė ar youtube turi kasnors tai jeigu norit pažiurėt štai ^^ : http://www.youtube.com/user/QonQuest0?feature=mhee
Jeigu turit kokių klausimų tai nesidrovėkit parašyt, padėsiu jeigu galėsiu :c.
Ren
Random crap here.
Topic Starter
Kyouma

Ren wrote:

Random crap here.
.
gof9
Sveiki, kažko nelabai aktyvus tas mūsų, Lietuvių thread'as.
Esu Edvardas iš Vilniaus, man 23. Osu! pradėjau žaisti prieš puse metų~ su pertraukomis. Pagrindinį dėmesį skiriu CTB, bet neatsisakau ir regular mod'o.
QonQuest pastūmėjo mane tobulėti CTB srityje, bet kadangi jis dabar nebenori varžytis, tai ir pats nebežaidžiu taip aktyviai kaip pirmai. :(
Lightyear8684
Dar ir kaip neaktyvus D:. Jeigu turit Skype, galima būtų skype chatroom'ą sukurt.
Topic Starter
Kyouma
Jau buvo vienas chatroom, ne kazkas gavosi abejoju ar dabar kitaip butu. ^_^
PainSinger

gof9 wrote:

kažko nelabai aktyvus tas mūsų, Lietuvių thread'as.
rip
Topic Starter
Kyouma
Jau maniau PainSinger padare aprasyma... >.<
PainSinger
xD Taip labai reikia? :D
Sironya
Yo , nesugalvoju ka rasyt.
darkinas
Įdomu kiek čia tų lietuvių užsuka į forumą. Juolab ir ta tema ne itin matomoj vietoj :)
PainSinger
Gal ir normaliai užsuka, bet nevisi parašo :D
show more
Please sign in to reply.

New reply