forum

Historia waszego nick'u

posted
Total Posts
363
Topic Starter
Kubu
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Blackiris
Blackiris

Co tu dużo mówić - jak zaczynałem przygodę z visual novelkami, miałem przyjemność trafić na tytuł, który wciąż jest jednym z moich ulubionych. -> http://vndb.org/v103
Główny bohater nazywał się Blackiris - ta dam. I tak oto powstał... mój nick.
Piku
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
fartownik
Stałem w pokoju, patrzyłem na zegarek elektryczny. Od razu pomyślałem "fartownik". I tak zostało.
Ryohan
Za czasów kiedy byłem głupi, młody i miałem 15 lat myślałem jaki stworzyć nick do jakiegoś tam MMO (bodajże Tibia ;x) i chciałem, żeby było proste do zdrobnienia i zalatywało japońskim, aczkolwiek było takie jedyne w swoim rodzaju i po paru dniach rozkminy wyszedł mi Ryohan, którego aktualnie używam we wszystkich grach xD
SteRRuM
10 minut wypocin sterruśa = sterum, a żeby był większy szpan to zrobiłem z dwoma R :P
(Mam to już kilka lat > >)
CzekoMisiek
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Lef
Ja jako fan FFX lubiłem postać Lorda Seymoura (w sumie to spodobało mi się jego imię) (no i jego plany na przyszłość. Kto grał wie o co chodzi ;3 ) więc miałem już Lorda Seymoura. Grałem z takim nickiem w pewne mmo rpg'i ale uznałem że takie "zgapianie" to trochu przesadą zalatuje więc chciałem być bardziej oryginalny. Więc używałem nicku Seymour ale~... W pewnym Mmo rpg'u~... Seymour było zajęte~... Więc pomyślałem że dodam "nazwisko" i pomyślałem o jakimś zwierzó! Nie chciałem pisać Lion bo to zbyt mało skomplikowane więc Lyon~. I tak powtał Chocapic.
sakumahelena
Hmm..czas na mnie.

No więc siedziałam jak głupia i oglądałam kolejne anime na dvd na które wydałam 50 zł za 4 odcinki.
Dalej opowiadając..nie miałam żadnej ksywki no i...
Po obejrzeniu płyty tekst mojej siostry do mnie: "Jesteś tak samo baka jak Sakuma".
I olśniło mnie, no i teraz sakuma+ helena x3
Imię dla szpanu, rzadko spotykane w końcu i wyszło sakumahelena. ^.^
Tak powstał nick na youtube a potem zaczęłam być rozpoznawalna po tym nicku więc nie zmieniałam x3
Swistak
A mój, bo to takie kultowe zwierzę ^^. Tylko jego wadą jest to, że nie jest jakiś szczególnie oryginalny i czasami się zdarza, że gdzieś już jest zajęty :o . I jeszcze na dodatek najlepszy rozkminiacz matmy z rocznika 90 w Staszicu miał ksywkę Świstaq xD.
matusiek3
Ja się nazywam Mateusz, i moja ciocia, babcia itd. mnie nazywali matuś. Czyli :
Mateusz > matuś > matusiek a 3 sam wymyśliłem :D
Bass
Ja miałem też pomysł zalozyc taki temat D:

Grela - Aktualnie moj prawdziwy nick ale z pewnych względów musiałem przyjąć nazwe "Bassmaster" :D
SteRRuM

Bassmaster wrote:

Ja miałem też pomysł zalozyc taki temat D:

Grela - Aktualnie moj prawdziwy nick ale z pewnych względów musiałem przyjąć nazwe "Bassmaster" :D
Historia waszego nick'u
...
Jak ma sie jedno do drugiego to ja pojęcia nie mam
twupack
Na mnie w gimnazjum zaczęli wołać tupak. Jednak, żeby nie jechało plagiatem do ksywki dopisywałem "k" (pierwsza litera z nazwiska) i wychodziło 2PacK. Z taką kswyką chciałem założyć konto na osu!, a że mi email z aktywacją nie przychodził, to wpisałem swój nick tak "z gruchy" (bo 2PacK był już zajęty - przeze mnie) i zarejestrowałem się przez 10minutes maila ;)
I dobrze, że wyszło jak wyszło, bo trochę świeżością powiało 8-)

Wiem, że historia ksywki jest bardziej zawiła (czyt. nielogicznie przedstawiona) od fabuły w Lostach, ale to tak przypadkiem :twisted:
K o t o m i
Długo zastanawiałam się jaki dać se nick :? ....Oglądnęłam anime Clannad i najbardziej lubiałam Kotomi Ichinose więc mam nick : kotomi285. A "285" to numer mojego domu....
Engel1996
Mój nick powstał wtedy kiedy miałam pierwszy raz neta,gdy się rejestrowałam na takiej jednej stronce myślałam nad moim nickiem.Engel1996.Engel - w szkole czasem tak na mnie mówili ale najczęściej dżela albo dżula a 1996 to data mojego urodzenia.Ten nick powstał jakieś 2 i pół lata temu i mi się już znudził :D
WolfinkuS
Mwah! ^^ A ja mieć taką historię - Lubieć wilki , a Wolfinku to trochę tak nie pasić... no i mówią mi w Szkole - WOLFINKU! a ja dopisałam WolfinkuS ^^
Galkan
Zasadniczo stosuję kilka ksywek, zależnie od gry (albo nastroju)

Galkan - imię postaci ojca mojego kumpla w Lineage 2. (nie miałem pomysłu na nick, więc "ukradłem" xD)
Varion - też dla postaci w L2, ale tym razem sam już wymyśliłem.
RockeT - z tą ksywką głównie gram w ET albo CoD4 (teraz i CoD6). Woohoo... stara jak świat, pierwsza w zasadzie. Wzięła się z tego, że kiedyś z moim sąsiadem, a przyjacielem dobrym graliśmy w Deluxe Ski Jump i szło mi tak dobrze, że ów pan powiedział, że skaczę jak rakieta. Po przetłumaczeniu wyszedł Rocket, a że jakoś tak wyglądało, to tylko powiększyłem "t" i wyszedł "RockeT" :-P
Scheals
Potrzebowałem nicku do ogame. Jakiegoś futurystycznego.
Tadam. Scheals.
Oprócz tego figuruję pod nickami
Kurumi - znajoma Japonka tak na mnie mawia i się przyjęło
Pieczec_Ognia - wymysł wuja.
Brass the Hedgehog
Brass the Hedgehog wzięło się z mojego zwyczajnego nicku i dodania końcówki rodem z Sonica. xD
Inne:
Brassrain - Najczęściej używany, nieco z Gladiatusa, w którym niegdyś koksiłem, i trochę z umysłu ;d
Brass - Skrót w/w nicku.
Slasher *E - Mój nick z Knightsa, nieco underrated, ale olać to xD
Kefka - No, ostatnio. Taka mania wielkości xD
show more
Please sign in to reply.

New reply