forum

Jak znalazłeś/aś się na Osu?

posted
Total Posts
245
Topic Starter
Engel1996
Założyłam ten temat aby każdy mógł opowiedzieć jak się znalazł w tej grze, np. z jakiejś strony, od znajomych itd.

Więc to tak. Ja znalazłam się w tej grze przez mojego brata, który w to kiedyś grał ale już nie gra bo mu się znudziło. Z tego co pamiętam to on znalazł tą grę na jakiejś stronie, w której użytkownicy wstawiali gry, filmy, obrazy itd. do ściągania i tam właśnie znalazł Osu!.
Podałabym link na tą stronę ale już nie pamiętam jak się nazywała :( :(
Właśnie, ja i Kotomi razem w to zaczęłyśmy grać, ponieważ poleciłam jej tą grę i gramy do dziś ;D
Ryohan
foczkiro.pl
Ragnarok Online- moje ulubione MMO, a to strona jednego z serwów. Kiedyś serwer leżał całkiem długi czas bo adminowi się nie chciało dupy ruszać i jeden z forumowych modów postanowił zaproponować grę, która zabierze nam czas oczekiwać i tak właśnie zostałem tutaj aż do teraz :D Całe 2 lata z paroma dniami :D
K o t o m i
Znalazłam się w Osu! w tamte wakacje.Moja kuzynka Engel poleciła mi tą grę, pierwsze pokazała mi filmik na YouTube jak ktoś grał na standardzie i spodobała mi się ta gra i ją zainstalowałam i grałam. Do tej pory mi się nie znudziła :D :D
niedz
ja tu sie znalazłem dzięki piku o.o
kiedyś kiedyś dał mi linka i do tej pory gram o.O
MLGnom
Ja zostałem wkręcony do osu! przez Loghor'a (brat Elvan'a), i co mogę powiedzieć... już prawie 2 lata tutaj siedzę i prawdopodobnie będę jeszcze dłużej. ;3
CzekoMisiek
Podczas gry w Left 4 Dead, gdy Calom zrobił na ścianie spray z Taigą (Toradora). Ja napisałem "TAJGA", w ten sposób zaczęła się rozmowa o Anime, w której po jakimś czasie Calom powiedział coś tam o Osu!, że jest jakaś tam muzyka Japońska. No dobra, ściągnąłem i zainstalowałem - gram do dziś. :D
Swistak
Jakieś 2 lata temu w opisie Shadowsworda na gg zauważyłem "210 miejsce w OSU! Ma się tego skilla, nie?" czy coś w tym stylu, więc się spytałem co to jest i on mnie wprowadził ;P.
Lef
http://www.anime-online.info.pl/

Oglądałem sobie animu i przeglądałem gierki i niechcąco na osó trafiłem O.o
Calom

robertos76 wrote:

Podczas gry w Left 4 Dead, gdy Calom zrobił na ścianie spray z Taigą (Toradora). Ja napisałem "TAJGA", w ten sposób zaczęła się rozmowa o Anime, w której po jakimś czasie Calom powiedział coś tam o Osu!, że jest jakaś tam muzyka Japońska. No dobra, ściągnąłem i zainstalowałem - gram do dziś. :D
Kurde, że ty to jeszcze pamiętasz :3.

Ja znalazłem linka do osu! na gamecenter.pl, lolwut.
Elvan_old
Byłem nad morzem, kiedy zadzwonił Ryoszek i powiedział, że ma nową, zajebistą grę. Zainteresowałem się nią jakieś 2 miesiące później, zacząłem grać 'na poważnie' kolejne 2-4 miechy później (pewnie i tak namieszałem z liczbami, są one tylko do przedstawienia [mniej-więcej] mojego planu działania w podbijaniu osu!).
Piku

niedzwiedz1124 wrote:

ja tu sie znalazłem dzięki piku o.o
kiedyś kiedyś dał mi linka i do tej pory gram o.O
Oh wat, Piku się pisze z dużej, i się odmienia D:
Also, dowiedziałem się od Vica, który już od dawna nie gra, i ja też gram tyle co nic. Ale odwiedzam forum z nudów D:
Ryohan
Dobrze, że chociaż tyle D:t
fartownik
Od brata, skratcha
Ryohan
OMG skratch to twój brat?! jakoś nigdy się nie chwaliłeś xD Właśnie braciszkowi się osu! znudziło, że nie gra? D:
Bass
Skratchtownik :lol:
Brass the Hedgehog
Osu! Tatakae! Ouendan!, potem Moero Nekketsu! Rhythm Damashii! Osu! Tatakae! Ouendan! 2 > YT i osu!, więc udało się i wlazłem.
Potem po formacie coś się jebło mi z .NETami i nie mogłem grać.
Teraz gram, meh.
Pormqual
Właśnie czytałem jakąś mange na manga-lib gdy ktoś (nie pamiętam kto D:możliwe że MrBiały) ,
na shoutbox-e zapytał ··kto chętny na multi w osu!·· sprawdziłem co to za gra (bo i tak mi się wtedy trochę nudziło :)) bo w ogóle o niej nie słyczałem wcześniej.
Zagrałem i zostałem.
Bass
Trafiłem na osu dzięki Grabarzowi i Poxipolowi, którzy na forum gmclan.org wspominali o osu! w jednym z tematów. Wtedy ktoś się zapytał co to za gra. Ja wszedłem i skopiowałem opis gry, ale pomyślałem, że może warto było by ściągnąć i zagrać. I tak zostałem :D.
Topic Starter
Engel1996
http://osu.ppy.sh/u/Morfeus91 to jest konto mojego brata ;D
CzekoMisiek
XD
show more
Please sign in to reply.

New reply