forum

Filtr zmiękczający ;-;

posted
Total Posts
8
Topic Starter
Happy Muffin
Witam, mam problem. Kilka dni temu z nudów działałam przy opcjach i ustawiłam z ciekawości filtr zmiękczający. Od tego czasu zamiast menu głównego osu mam cały biały ekran. Jak mogę to naprawić? :?

PS
Odinstalowanie osu się nie liczy. Nie chcę stracić map.
simax
Wchodzisz tam gdzie masz osu zainstalowane, szukasz pliku osu!.(twój nick).cfg, otwierasz go jakimś notatnikiem i szukasz linijki:
BloomSoftening = 1, i zmieniasz wartość 1 na 0.
Topic Starter
Happy Muffin

simax wrote:

Wchodzisz tam gdzie masz osu zainstalowane, szukasz pliku osu!.(twój nick).cfg, otwierasz go jakimś notatnikiem i szukasz linijki:
BloomSoftening = 1, i zmieniasz wartość 1 na 0.
Dziękuję, już działa :)
KagaminesArts

simax wrote:

Wchodzisz tam gdzie masz osu zainstalowane, szukasz pliku osu!.(twój nick).cfg, otwierasz go jakimś notatnikiem i szukasz linijki:
BloomSoftening = 1, i zmieniasz wartość 1 na 0.

A gdzie jest ten cały folder? Bo nie mogę znależć i nigdzie go nie zapisywałam ;-;
2fishx

KagaminesArts wrote:

simax wrote:

Wchodzisz tam gdzie masz osu zainstalowane, szukasz pliku osu!.(twój nick).cfg, otwierasz go jakimś notatnikiem i szukasz linijki:

BloomSoftening = 1, i zmieniasz wartość 1 na 0.
A gdzie jest ten cały folder? Bo nie mogę znależć i nigdzie go nie zapisywałam ;-;
Kliknij prawym na skrót od osu i wybierz opcje "Otwórz lokalizacje pliku".
Otworzy Ci się ten folder.
I tam poszukaj tego pliku .cfg
KagaminesArts

2fishx wrote:

KagaminesArts wrote:

simax wrote:

Wchodzisz tam gdzie masz osu zainstalowane, szukasz pliku osu!.(twój nick).cfg, otwierasz go jakimś notatnikiem i szukasz linijki:
BloomSoftening = 1, i zmieniasz wartość 1 na 0.

A gdzie jest ten cały folder? Bo nie mogę znależć i nigdzie go nie zapisywałam ;-;

Kliknij prawym na skrót od osu i wybierz opcje "Otwórz lokalizacje pliku".
Otworzy Ci się ten folder.
I tam poszukaj tego pliku .cfg

Znalazłam już, ale nie ma tego pliku z moim Nickiem.
EDIT
Albo nie już jest :)
Dziękuję ^^
kubadupa
ja mam jeszcze problem , bo ogolnie jak zmieniam utwor i ogólnie cos sie ładuje to przez pare sekund jest biały ekran
WJP MC
Nie diała mi to...
Please sign in to reply.

New reply