forum

Osu!'nun diğer oyunlara karşı küçümsenmesi.

posted
Total Posts
48
Topic Starter
Plox
Şahsen ben böyle tiplere sinir oluyorum.Yok neymiş zaten 20 kişi oynuyormuş.Sen o 20 kişinin arasına girebilde hele.

Siz ne düşünüyorsunuz?
Tornado
Bunun sebeplerini aslinda sen de dahil hepimiz biliyoruz.Türkiye"de Osu! nedir diye soruldugunda almamiz gereken cevap; "Ritim oyunu" olmasi gerekirken; hala daha "aaa su anime oyunu mu?","ne o ya,osuruk mu?" tarzinda cevap aliriz.Osu!nun büyük bir kapsami animelerden/anime karakterlerinden olusuyor.Türkiye"de anime izleyene bile laf ediyorlarsa,Osu! oynayana laf etmeleri normal degil mi?

Average Performance olarak Dünya"da son siralardayiz.Herkes salak salak ya multi aciyor,ya da geri zekali CSGO,LOL tayfasi millete 2 laf atip cikiyor bir daha da girmiyor.Türkiye"de oyuncu sayisi cok,ama oyunu OYNAMAK icin oynayan yok.

Diger sebeplerini yazmakla ugrasamam,maksat +1 post kasip hemen burayi terketmek dfjkhgkhjdfkhgjdfkg
2Cookies2Eat
Katılıyorum zaten o 42.000 insanın yarısından azı bence hala bu oyunu oynuyo.
Tornado
Ne yarisindan azi? Yariya yakin olsa bile ucardik...Anca 1% oynuyor,kalanlari resmen De_Dust mapindeki,ellerine bicak verilmis botlar gibi jdkfghjfdgkhjdf
Ecarnage
hocam ritim oyununa kulak bile çevirmezler onlara vurmalı kırmalı olcak
Paranoid Owl
.
Shululu
(bkz: osunun kanser bir oyun olmasi)
Lakia
Çünkü 2hard4nubz.
Tornado
Hele hele,Osu!'nun; CS GO,Battlefield,COD Black Ops tarzi fps oyunlarinda nişan almayi gelistirdigini sanip gelenler var ya? Onlara bir şey demiyorum aggshajadhhagsgsha.Hele hele bir de,balına birilerini vurunca FPS oyunlarinda; "wuhuuuu,yaşasın osu! Oynamaktan böyle headshot attim \:D/" Diye kendilerini öven salaklara HİÇ bir şey diyemeyeceğim.

Bu oyunda amaç,daireleri tiklamak.Ateş etmek degil.Ama Türkiye'de,yukarida bahsettigim sacma dusunce sayesinde de,kullanici sayisi artiyor malesef.Gercekler acıdır :(
Topic Starter
Plox
Aslında canım Türkiyem'de "Bu ne abi ben bunu beceremem" düşüncesi olmasa çok güzel oyuncular çıkacağına adım gibi eminim.Bırak Vietnam'i Kore'ye kafa tutarız. :D
Reha
-
Sed

Ecarnage wrote:

fuçuçuuç fuççuçuuççuçuçuçuuçuuçuu uçfuçuççuçuçuufç ufuçf uçfuçfuçfuç kısacası +1
Reha
-
Ecarnage

RehaOyundaDegil wrote:

peppy touhosu! diye bişey yapacakmış bari onu oynasınlar (touhou'yu bilmiyorsanız bi tür shooter oyunu türünü bilmiyorum lol)
touhou ile müziği nasıl bağdaştırabilirler bilmiyorum ama ctbye bakarsak biraz mantıklı

Lesira wrote:

Ecarnage wrote:

fuçuçuuç fuççuçuuççuçuçuçuuçuuçuu uçfuçuççuçuçuufç ufuçf uçfuçfuçfuç kısacası +1
wait what
Sed

Lesira wrote:

Ecarnage wrote:

wait what
w8 what
Ecarnage

Lesira wrote:

w8 what
w8 what on a hat
babnassing
Hani oyun o kadar zor da değil
Sed

Ecarnage wrote:

Lesira wrote:

w8 what