forum

Zmiana email

posted
Total Posts
8
Topic Starter
Pro0szeG
Siemka wiec mam taki problem że żeby się zalogować na osu to musze zweryfikować email lecz ten email na którym jest założone konto jest usunięte. Czy dało by sie jakoś zmienić email czy muszę zakładać nowe konto, lecz tego bym nie chciał.
Galkan
Napisz e-maila (po angielsku) na accounts@ppy.sh z prośbą o zmianę adresu przypisanego do konta. Nie twórz nowych kont.
xaro120

Pro0szeG wrote:

Siemka wiec mam taki problem że żeby się zalogować na osu to musze zweryfikować email lecz ten email na którym jest założone konto jest usunięte. Czy dało by sie jakoś zmienić email czy muszę zakładać nowe konto, lecz tego bym nie chciał.
Polarisekkk
Witam mam problem z weryfikacją konta ponieważ moje konto było zakładane na mail 10 minutowy więc nie mam jak go zweryfikować prosze o pomoc
Galkan

Galkan wrote:

Napisz e-maila (po angielsku) na accounts@ppy.sh z prośbą o zmianę adresu przypisanego do konta. Nie twórz nowych kont.

 
fortnitersnoob
nie mam jak zweryfikowac konta od osu bo usuneli mi konto googla
,a nie chce zakladac nowego kata
Zjebolek121
Wiec mam taki problem że żeby się zalogować na osu to musze zweryfikować email lecz ten email na którym jest założone konto jest usunięte. Czy dało by sie jakoś zmienić email czy muszę zakładać nowe konto, lecz tego bym nie chciał.
Galkan

Galkan wrote:

Napisz e-maila (po angielsku) na accounts@ppy.sh z prośbą o zmianę adresu przypisanego do konta. Nie twórz nowych kont.

 
Please sign in to reply.

New reply