forum

Egérjátékosoknak valami tipp?

posted
Total Posts
4
Topic Starter
afti
Sziasztok! Afti vagyok, egérjátékos amióta elkezdtem játszani. Segítséget szeretnék kérni tőletek, ugyanis amikor egy hosszú mapot játszok és break következik, észreveszem, hogy már az egérpad másik részén van az egerem, ezért vissza kell húznom. Ugyan ez történik a play közben is. Próbáltam DPI-t lejjebb venni, viszont az rosszabb, amikor pl egy nagyobb jump következik. High DPI-nál pedig enyhén remegek és ugyanúgy elkószál az egér. Valami tipp esetleg? Bármit elfogadok. :)
Spkz
Kicsi a hely, vagy netán az egérpad? Szüneteknél van időd korrigálni az egér pozícióját és a fogásodat, sok egér játékos játszik így, ezzel semmi baj nincsen. Vagy, ha gyakran találod magad az egérpad szélén, esetleg lehet, hogy célszerű lenne venned egy nagyobb egérpadot, ilyen "gémer" fajtát ami jó nagy, és minden elfér rajta, persze ha van hozzá elég hely az asztalodon.

Mivel magam nem vagyok egy egér játékos, ezért sajnos nem nagyon tudok több tanáccsal szolgálni. Esetleg ha eléred Cremation-t vagy Darnol-t ingame, ők talán többet tudnak mondani az üggyel kapcsolatosan, esetleg dobj rájuk egy weboldal üzenetet, hátha azzal több sikerrel jársz. (fogalmazhatunk úgy is, hogy nem sok ember nézi a fórumot, pláne, hogy azok közül meg pont kifogj egy egeres játékost, aki esetleg tanácsokkal tudna szolgálni, még kisebb az esély) Elnézést a többi egér játékostól, akikről megfeledkeztem, ez a két név ugrott be elsőre, akikről tudom hogy sokat egereztek :v
Topic Starter
afti
Rendben, azért köszönöm a tippeket. :3
emu1337
mouse drift a dolog neve és semmit nem lehet vele csinálni, csak megtanulni korrigálni, mivel az egér adottsága.

szóval gyűjtsd a pénzt tabletre lol
Please sign in to reply.

New reply