forum

Skrajne Lagi w Osu!

posted
Total Posts
7
Topic Starter
adi992
Hej
mam taki problem gdyż z nie wiadomych mi przyczyn wydajność w osu drastycznie spadła z 240 klatek bez problemu w menu teraz trzyma ledwo się 70fps a gdy szybko wychodzę z mapek opóźnienie (ms) w skacze do 3000 i kursor klatkuje wydajność moje komputera nieuległa zmianie od czasu tego problemu w osu
alunv

adi992 wrote:

Hej

mam taki problem gdyż z nie wiadomych mi przyczyn wydajność w osu drastycznie spadła z 240 klatek bez problemu w menu teraz trzyma ledwo się 70fps a gdy szybko wychodzę z mapek opóźnienie (ms) w skacze do 3000 i kursor klatkuje wydajność moje komputera nieuległa zmianie od czasu tego problemu w osu
Mam ten sam problem, prawdopodobnie jest to związane z jakimś bugiem w Windowsie 10, który pojawił się przy aktualizacji. Ciekawe jest to, że lagi nie pojawiają się wcale w edytorze.

Jedynym znanym mi rozwiązaniem jest wyłączenie trybu pełnoekranowego.
darkksang
Hej,

Też mam ten sam problem sporadycznie pokazujący się z 240 klatek mam nagle 90 fps a z 4 ms mam 20 ms ...
Pomogło mi odpalenie osu! w trybie zgodności ale nie jest to stałe rozwiązanie bo czasami problem znów się pojawia ...
boiitech
Oto zestaw opcji, który powinien ci pomóc jak najbardziej wszystko poprawić:

Pokaż licznik FPS: tak, dopóki nie rozwiążesz problemu

Tryb zgodności: nie potrzebujesz, ale popróbuj, osobiście gram na ziemniaku i daję radę bez.

Zredukuj spadek klatek: nie

Rozdzielczość ekranu:
Fullscreen ma lepsze osiągi, ale NAJLEPSZYM rozwiązaniem, które całkowicie pozwoliło mi pozbyć się lagów, freezów oraz zrzuciło opóźnienie w grze z 5ms do 1,5ms
to zmniejszenie rozdzielczości do 1024x768 oraz letterboxing
Niestety sprawi to, że bedziesz grał efektywnie na mniejszym ekranie, czyli mniejsze odległości, ale mniejsze kółka - CS4 będzie wyglądało jak CS5. No ale - chcesz się pozbyć lagów czy nie?

Wszystko w "Detale": na nie

Pokaż wizualizację śniegu: nie

Efekt paralaksy: nie

Pokazuj miniaturki: nie

Poszukaj jakiegoś mało wymagajacego skina i zaznacz Ignoruj wszystkie skórki beatmap: tak

Używaj dźwięków skórki: tak

Wideo w tle: NIE, najlepiej ściągaj od razu bez wideo

Preferuj pobieranie bez wideo: tak

Mam nadzieję, że to pomoże! :)
usbforex
Gentle Boii Dziena ! :P
nonameMCYT333
ja mam 70 fps, i mi to wystarcza
show more
Please sign in to reply.

New reply