forum

Zakłady o difficulity do mapek

posted
Total Posts
50
Topic Starter
Lef
Oki, zasady:
-Wy podajecie w postach poniżej ilość 100 jakie zdobędę na podanej poniżej mapie
-Ja gram w mape na najtrudniejszym możliwym poziomie trudności i gdy uznam że "mam dość" podaje mój wynik pod waszymi i ogłaszam zwycięzcę.
-Wygrywa najbliższy wynik
-Jeżeli wyniki będa takie same w różne strony ( np. ja zdobylem 10x100 a wy podaliście 9 i 11) to wygrywa osoba która podała mniej (czemu? a bo tak lef mówi :P )
-Zakład nie zostanie otwarty jeśli nie dołączy minimum 5 osób.
-Zacznę grać w mapę jak będzie już 5 zakładów.
-Ktoś kto nie ma tworzonej przez siebie mapki a chciałby ją stworzyć też może brać udział.

Uwagi:
-Liczy się tylko liczba 100 (nie 50 xów itp.)
-Obstawiajacy moga zmieniac swoje obstawienia edytujac posta. Nie jest to uznawane za zadne przewinienie. Gdy napisze ze zaczynamy zapisze wyniki bioracych udzial na kartce (nie bedzie oszukiwania).
-Gracze zmieniający swoje obstawienia nie mogą obstawiać liczb już użytych przez innych.
-Gdy gracz deklarujacy "zawody" zrobi mape na SS to nie musi robic mapy. Dlatego deklarujemy mapy NAPRAWDE SERIOUSLY TRUDNE. Wlasnie po to zeby ich nie SSnac.
-Nie można grać na modach ułatwiających ("Easy","Half Time", i "NoFail" odpadają...)

NOWA WAZNA UWAGA:
-Gracza mozna masowo spectowac zeby utrudnic troszke sprawe. Jednak nie wolno go spamowac ani za wiele do niego pisac. PMy sa absolutnie zabronione (od razu dodaje do Foes na czas iwentu). Piszcie na Poliszu ale tez nie przesadzajcie z wywolywaniem, hehe :P

Temat zostawię otwarty jeśli ktoś inny zechce zrobić zakład...

Więc:
-Mapa: Lucky Star - Motteke! Sailor Fuku (REDALiCE Remix) [Crazy] (nie sugerujcie się tym że już w nią grałem. Muszę ją poprawić).
-Wygrany: Na początek wygrany dostanie Easy difficulity do tworzonej przez siebie mapki (jeśli nie ma żadnej to podaje nazwe pliku mp3 i robie mu mape jeśli timing nie jest za trudny...)

Obstawiajcie... :P

EDIT:
Dodalem jeszcze 3 zasady. Aha i plz wylaczcie sygnaturki w tym temacie bo posty "15" zajmuja sporo niepotrzebnego miejsca (Edit post: Attach a signature blablabla = odznaczcie :P )
niedz
to ja zaczne,niewiem czy od razu mam podać ilość 100 jaką wystrzelisz czy jak,ale masz
30x100

:3
Calom
25x100

Jaka nagroda ? :3
niedz

SeymourLyon wrote:

-Wygrany: Na początek wygrany dostanie Easy difficulity do tworzonej przez siebie mapki (jeśli nie ma żadnej to podaje nazwe pliku mp3 i robie mu mape jeśli timing nie jest za trudny...)
Topic Starter
Lef
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Piku
15x100 :D (Lulz chyba przegłem)
Obstawiam głównie dlatego że lubię wygrywać zakłady :<
nazenaze
13 :>
Topic Starter
Lef
Ciesze sie ze temat znalazl zainteresowanie :P Mysle ze jutro bedzie mozna zaczac ten ''event'' jak tylko wstane. Mialem dodac jakies zasady ale mi sie zapomnialo. Aha, napisze w 1 poscie. Jutro usune ten post :P
skratch
20
Kubu
Dopisz, że nie można grać na no failu, bo w takim układzie możesz mieć 0 setek ;x

Obstawiam 18x100
Topic Starter
Lef
Na "NoFail" tez przecież można mieć setki :? Chyba że coś mnie ominęło. Ale jestem niewyspany...
SteRRuM
Sorry nie macie szans, jestem jasnowidzem :P
19x100...
Ryohan
To i ja się dołączę xd

21x100
WubWoofWolf
mhm 30 x 100
To moj poprzedni wynik (nie ten ktory mam teraz)
Topic Starter
Lef

White Wolf wrote:

mhm 30 x 100
To moj poprzedni wynik (nie ten ktory mam teraz)
30 ma już niedzwiedz obstawione więc Wolfik obstawił 31. Ale zawsze przed rozegraniem można zmienić liczbe...
Topic Starter
Lef
Oki, sry za double posting ale zaczynam grać. Mam zamiar przeznaczyć tej mapie dość dużo czasu więc wyniki mogą się często zmieniać :P Spisuje wyniki...

EDIT:
OK Zaczynamy!!! :P
Swistak
A ja chciałem jeszcze 12 obstawić :P.
Topic Starter
Lef
Oki dodałem Cie też. To 1 raz to można troche wyluzowac :P Pozatym jeszcze nie skończyłem próbowac :|
Kubu

SeymourLyon wrote:

Na "NoFail" tez przecież można mieć setki :? Chyba że coś mnie ominęło. Ale jestem niewyspany...
Ale w regulaminie nic nie pisze, że musisz fc'nąć mapkę, albo zrobić jakieś minimum, czyli bierzesz NoFail'a i sobie odczekujesz songa^^

Edit - Dobra już widzę twoją dopiskę w regulaminie;P
Topic Starter
Lef
Ok mam dość. Seriously :cry: Nie czuje palców, myszka sprawia problemy, i ogólnie mam całkowicie powyżej uszu grania w nią jeszcze raz :| Score jest lame, a ilość 100 = 21. Czyli wygrywa: Ryohan. Może jeszcze będe poprawiał tą mape ale na pewno nie będe się z tym śpieszył... Oki, Ryohan (masz szczęście :P ) - podajesz co chcesz zrobić itp,itd...
show more
Please sign in to reply.

New reply