forum

Czemu Polish nie jest na głównej stronie?

posted
Total Posts
20
Topic Starter
Galkan
No 'rwa...
Kubu
Ojebali nas jak zwykle D:

All wrote:

"chyba ciebie"
Ryohan
Chyba Ciebie, nie udzielacie się na forum jak trzeba to nas zdegradowali. Jakbyście nei zauważyli to tam na głównej są 4 fora z największą liczbą postów D:
ShaggoN
Moje zdanie jest takie: lepiej żeby "Polish"'a nie było na głownej i żeby miał mniej postów, niż żeby tam był i miał pełno postów w stylu:
"mi też to się podoba", albo
"fajna fotka pozdro".
Ryohan
No tak, ale można by tutaj jakoś rozwinąć to życie na forum, a nie wpadnie ktoś raz na tydzień i napisze jednego posta D: To już lepiej usunąć to w pizdu xD Trza pomyśleć o jakichś nowych tematach xD
Swistak

ShaggoN wrote:

Moje zdanie jest takie: lepiej żeby "Polish"'a nie było na głownej i żeby miał mniej postów, niż żeby tam był i miał pełno postów w stylu:
"mi też to się podoba", albo
"fajna fotka pozdro".
No tak, posty typu:
"no, nao :<" są sporo lepsze. Szczerze to forum ma najniższy poziom ze wszystkich forów jaki odwiedzam/odwiedziałem :o .
niedz
to co tu jeszcze robisz?:*
Ryohan
Poziom jest taki jaki tworzy społeczność danego forum, w takim razie także i ty :D
Swistak
Jestem tylko kroplą w oceanie...
Ryohan
A jak każdy tak sądzi to potem masz gówniany ocean.
twupack
Czasami 1 post wnosi więcej do rozmowy niż 10 spamów w stylu HELLO stopniowanych w kosmos (taki retard-mode to miał chyba być... cóż, nieważne ;p)

oczywiście nijak się to ma do moich wypowiedzi, ale czasami warto o tym przypomnieć... tak dla zasady "Dobre, bo Polskie" ;]
Swistak
Ja swoje posty utrzymuję w większości na przyzwoitym poziomie. Używam dużych i małych liter, znaków diakrytycznych, znaków interpunkcyjnych, dbam o poprawność językową i ortograficzną. Staram się, aby moje posty wnosiły wiele do dyskusji. Czasami tylko robię odstępstwa, aby dostosować się do większości userów tego forum, pisząc idiotyczne posty typu "Mamooo, on muffi, że ja nie sP4m13m!!1!1!one1!" ale nie robię tego zbyt często.
Ryohan
Ale nie wszystkie fora muszą być super elo na poziomie. Czasami trzeba mieć miejsce gdzie się można wyżyć słownie, no ale też bez przesady xD
niedz

Swistak wrote:

Staram się, aby moje posty wnosiły wiele do dyskusji.
najwięcej wniósł właśnie ten :o
Swistak
Przecież był na aktualny temat.
ShaggoN
Jeśli zaraz zaczniecie się kłócić, kto więcej wnosi na forum, to się chyba na lewą stronę wywrócę :lol: . To oczywiste, że potrzeba nam więcej bywalców, którzy zapełnią nasze forum. :| Chodzi tylko o to, żeby podczas tego "zapełniania" mieli coś konkretnego do powiedzenia.
Swistak
Właśnie, jeśli jeszcze kiedyś zachce Ci się powiedzieć, że to forum trzyma jakiś poziom, to zajrzyj do tego tematu na drugą stronę :D :http://osu.ppy.sh/forum/viewtopic.php?f=26&t=5068&start=15
niedz
najlepiej zacznijmy rozmawiać o polityce i globalnym ociepleniu,to podniesie poziom naszej części forum =A=
Ryohan
Koniec tematu, to nie jest forum arystokracji, czasami trzeba poszaleć. BTW: Świstak ty to się lubisz wszystkiego czepiać nie?
Swistak

Ryohan wrote:

Koniec tematu, to nie jest forum arystokracji, czasami trzeba poszaleć. BTW: Świstak ty to się lubisz wszystkiego czepiać nie?
Tak.
Please sign in to reply.

New reply