forum

Wasze techniki i sekrety gry

posted
Total Posts
71
Topic Starter
Swistak
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
niedz
Przede wszystkim,mam ustawioną myszkę na 1000 DPI(A-4Tech X-710F) więc nawet jeśli mi sie przyklei nadgarstek
do podkładki to i tak robie ruchy,góra 5 cm,a na spinnerze korzystam z całej podkładki,i nie trzymam LMB tylko
z/x wtedy można sie skupić tylko na kręceniu myszką,nie tylko na trzymaniu przycisku,a co do Combo Fire to nie wyłączyłem :P

Download: SID - Monochrome no Kiss (TV Size) (Armin) [Mok's Bocchan].osu
Piku
Ja nic nie zmieniałem nic w opcjach, to mój sekret xD
Co do kółek - kręcić jak najszybciej, żeby ręce bolały, po spinnerze zapauzować na chwilę (odpocząć) i grać dalej xD I małe kółka kręcić
Topic Starter
Swistak
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
niedz
trzeba skina edytować ;)
sam chciałem zrobić skina,zacząłem od spinnera i miał białe kąty których nie umiałem usunąć,więc przestałem go robić :/
rika_old
po mojej stronie trzyma szatan dlatego tak dobrze mi idzie :) :) :) :) :) :)





tak naprawdę, to nie zaczynałem od łatwych map.. po prostu męczyłem te trudne i szybko załapałem skila ; d Nie robię żadnych przerw, gram tylko za pomocy myszki(LPM i PPM)
Piku
Moja strategia to jeść LOTSA SPAGHETTI xD
Vic
LOTSA LOTSA LOTSA SPAGETTHI! A mój sekret... Nie wiem XP. Celność mam niezłą, spinnuję b. dobrze (bo umiem xP), mam dobre wyczucie rytmu.
A teraz bonus.
JAK SPINNOWAĆ:
1. Jeśli masz klawiaturę i myszkę na takiej wysuwanej szufladzie, gry spinnujesz oprzyj drugą rękę na tej szufladzie.
2. Jeśli masz podkładkę pod myszkę z taką poduszeczką, trzymaj tą poduszeczkę, stosując się do punktu 1.
Leoexe12
A ja nie mam sekretów i technik, i tak jestem słaby xD
Poprostu klikam na czas, tylko że jak nie wychodzi to tak...jako tako no :?
niedz
zacząłem pić Tiger'a przed graniem w Osu xD
wyniki od razu sie polepszyły :D
Piku

niedzwiedz1124 wrote:

zacząłem pić Tiger'a przed graniem w Osu xD
wyniki od razu sie polepszyły :D
To zostań Spinner Kingiem xD
Ryohan
Moim zdaniem spinner to kwestia czasu gry i próbowania różnych technik :P Ja po prostu bardzo szybko macham mychą w lewo i prawo xD I dzięki temu jakoś wychodzą spiny po 900+ obrotów/s. Ktoś tutaj już nadmienił, myszka też gra niestety dużą rolę :P Mój Logi MX 518 jest o tyle dobry, że ma zmianę czułości w locie więc można się tym wspomagać (chociaż tego nie robię, bo te przyciski w trochę niedogodnym się znajdują xD), no i wyłączenie pewnych efektów wizualnych + zwiększenie czułości w grze od 1.2 do 1.5 :P
niedz
najpierw załapać Clear na spinnerze robiąc małe kółka,potem napieprzać tak szybko jak sie tylko da,wielkość kółek już niema znaczenia,lecz im mniejsze tym więcej pełnych obrotów można zrobić,ale kosztem szybkości
Topic Starter
Swistak
A ma to jakieś znaczenie jakiej wielkości kółka robi się osiagająć Clear?
cisse_old

Swistak wrote:

A ma to jakieś znaczenie jakiej wielkości kółka robi się osiagająć Clear?
nie, ale im mniejsze kółka robisz tym ich więcej zrobisz w tym samym czasie ;O
czyli im mniejsze kółka będziesz robił tym szybciej zclearujesz :D
Topic Starter
Swistak
To czemu jak się osiągnie Clear to robić większe kółka :D?
Ja tak czy siak robię cały czas malutkie kółka, a z powtórek widziałem, że niedzwiedz robi całkiem spore, ale zarąbiście szybko.
niedz
bo mam 1000 DPI :D
co do kółek,to już niech wam będzie jak chcecie,byle zclearować małymi ;)
Lef
Witam, jestem nowy ^^ Uważam że podstawą jest dobra myszka. Wczesniej grałem na A4tech X-718 (optyczna), a aktualnie gram na X-750(laserowa). Ta druga jest troszkę większa ale jej reakcja jest dużo szybsza. Wcześniej nie mogłem sobie poradzić jeżeli był duży odstęp między lółkami, teraz ćwiczę Molgerę na Insane i już nie wydaje się niemożliwa ^^
Podkładkę zrobiłem ze zwyczajnej kartki papieru do drukari xD Dokleiłem ją taśmą klejącą do stołu i jest super. DPI myszki ustawione miałem na jakieś 700-800, teraz cwicze na 2500 ^^ Ale to chyba bedzie za dużo. Spinnery wychodzą mi tak czy inaczej tragicznie :(
Topic Starter
Swistak
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
niedz
DPI-dioptri,od nich zależy szybkość myszy
show more
Please sign in to reply.

New reply