forum

Problem z video

posted
Total Posts
10
Topic Starter
NeC_old
Witam! pisze, bo może ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie. Mam problem z utworami gdzie jest video, a mianowicie czasem potrafią się strasznie ścinać, nie mówiąc o tym, że baaardzo często startują np. w połowie piosenki. Komp może nie pierwszej świeżości, ale do osu! spokojnie wystarcza [procek niecałe 2.0 i 1G ramu chyba wystarcza?]. Zaznaczam również, że nie jestem osobą co instaluje wszystkie kodeki jakie się da, więc nie w tym problem. Mam najświeższego ffdshowa i ustawione aby on zajął się wszystkimi formatami plików....pomoże ktoś? [zaznaczam, że wiem ze jest rozwiązanie - ściągnąć wersje bez video albo włączyć no video mod, ale ja chce rozwiązać ten problem całkowicie, aby w pełni cieszyć się z osu! :P]
Swistak
Ja dotąd widziałem video tylko w 1 beatmapie (Super Mario Bros Medley) i ewentualnie można jeszcze podciągnąć paraparaMAXI. I do tego mod No Video nie działa na to xP.
niedz
AceMegaCodecsPack troche pomaga,ale nie do końca
Topic Starter
NeC_old
Czyli mam rozumieć, że nie tylko ja mam ten kłopot i jeszcze 100% rozwiązania nie ma ? ;)
Swistak
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
SteRRuM
Ja też miałem taki problem, dlatego wyłączyłem video :( Trzeba pewnie mieć jakiegoś szybkiego kompa.
AtEoP
jezeli nie widzicie video badz zacina przy odtwarzaniu to sprobujcie zainstalowac CCCP(Combined Community Codec Pack)

*przed instalacja nalezalo by odinstalowac wczesniej zainstalowane kodeki
niedz
CCCP gówno daje
AtEoP

niedzwiedz1124 wrote:

CCCP gówno daje
No to tylko pogratulowac jak `to` daje(a juz nie wspomnie o jakze wnikliwej i wiele mowiacej/wnoszacej do tematu wypowiedzi).
Jak ffdshow nie pomogl to juz nic nie pomoze...
niedz
więc dziwne,czemu spieprzył mi sie film z "God Knows..." akurat po zainstalowaniu CCCP :\
Please sign in to reply.

New reply