forum

Jak kręcić spiny

posted
Total Posts
21
Topic Starter
rafalpero
Elo chciał bym was zapytać jak najlepiej kręcić spiny myszke ustawioną mam na 1.0 w osu!
Piku

rafalpero wrote:

Elo chciał bym was zapytać jak najlepiej kręcić spiny myszke ustawioną mam na 1.0 w osu!
Małe kółka, jak najmniejsze, jak najszybciej :P
niedz
mhmhm,myszke mam ustawioną na 1.5,DPI w myszce mam 1000,więc to jakby 1500 DPI...
a kółeczek nie kręce takich małych,a czasem dochodze do maximum kręcenia{477} D:
Swistak
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Lef
Ja kręce małe, chyba gdzieś to pisałem ale nie pamiętam :?
Najmniejszy i ten troche wiekszy palec przyciskam do podkladki i krece.
Małe spiny idealne na ninja spinnery (haha 8-) ) krece zazwyczaj ~400 ale i 460-470 sie zdarza ;)
Swistak
0_0
Ja chyba nigdy nie przekroczyłem 360 :P. Przeciętnie gdzieś 290 wyrabiam.
K o t o m i
hmm....Jak zaczynałam grac w Osu! to kreciłam duże kółka. Potem jak już się nauczyłam to kręciłam małe....

Moim zdaniem jest lepiej kręcić małe kółka, bo więcej nabije się punktów... :D :) :D :)
Engel1996
Ja nie umiem małymi... Nie da się na mojej myszce, moja myszka jest taka że(...) nawet na paincie nic nie namalujesz xD Ja i mój brat nią czasem trzaskamy (TRZASK TRZASK!!) i rzucamy (JEB JEB!!) , więc się nie dziwimy :) :) :) :) :) :D :D :D ;) ;) :( :( :( :( :P :P :P
niedz

Engel1996 wrote:

:) :) :) :) :) :D :D :D ;) ;) :( :( :( :( :P :P :P
Gotta catch'em all!
rika_old
normalnie staram się kręcić szybko małymi kółeczkami.. chociaż jak wiem, że spinner jest przed przerwą, bądź na końcu mapki to kręcę jak "pojebc" jak najszybciej i duże kółka
ShaggoN
Z własnego doświadczenia wiem, że przy kręceniu spinnerów ważniejsza od szybkości jest dokładność. Chodzi tu o to, żeby rysować okręgi, a nie jajka. To znacznie zwięczy ilość obrotów na minutę.
niedz

ShaggoN wrote:

Z własnego doświadczenia wiem, że przy kręceniu spinnerów ważniejsza od szybkości jest dokładność. Chodzi tu o to, żeby rysować okręgi, a nie jajka. To znacznie zwięczy ilość obrotów na minutę.
w osu,jak sie kręci,nie da sie wyjechać poza spinner,więc równie dobrze można szybko kręcić jak największe jajka,a to i tak zarejestruje sie jako koła D:
Elvan_old
Shaggi ma rację, tyczy się to przede wszystkim ludzi, którzy kręcą małe kółeczka (np. ja ;o).
Sam wyciągam prawie zawsze ponad 400, parę razy udało mi się osiągnąć max ;p

@Miź
Ekran, nawet najbardziej kwadratowy, jest prostokątny (xD), więc i tak wyjdzie Ci jajo.
Pozdro&Poćwicz :*
xDDD
niedz
Ekran, nawet najbardziej kwadratowy, jest prostokątny
właśnie ostatnie prawa logiki poszły sie j*bać D:
Elvan_old
Bo ja zaginam prawa logiki xD
Poza tym... Czy każdy kwadrat nie jest prostokątem? :D

http://demotywatory.pl/866214/Walentynki

Wesołych.
Ryohan
ja jakoś nie jestem precyzyjny, a zawsze kręcę 435+. Akurat przy spinach DPI się przydaje w myszce, bo większa czułość odbija się na kręceniu spinów, dzięki czemu lepiej rejestruje ruch kursora niż w mychach mniej dokładnych xD
twupack
Takie pytanko mam... czy da się kręcić spina na touchpadzie? Widziałem na yt filmik gdzie gościu próbował coś tam wymodzić, ale kiedy dochodziło do spina, przestawał grać i "waaaaah" xD To naprawdę takie trudne/niemożliwe? Sam bym sprawdził, ale nie mam teraz czasu to raz a dwa, mój laptop coś się gryzie z osu! :(
Ryohan
Grałem kiedyś jakąś mapkę easy, da się zrobić spina ale będziesz go robił BARDZO długo D:
Swistak

niedzwiedz1124 wrote:

Ekran, nawet najbardziej kwadratowy, jest prostokątny
właśnie ostatnie prawa logiki poszły sie j*bać D:
oO
Hevlaska_old

niedzwiedz1124 wrote:

Ekran, nawet najbardziej kwadratowy, jest prostokątny
właśnie ostatnie prawa logiki poszły sie j*bać D:
mocne xD
show more
Please sign in to reply.

New reply