forum

Beatmapki z polską muzyką

posted
Total Posts
19
Topic Starter
bocher
Witam, poszukuję Beatmapek z polską muzyką. Nie wiem gdzie szukać i nic nie mogę znajść.
Brałem się za robienie własnych ale nie wychodzą mi. Gdybyście mogli podsyłać jakieś linki z polskimi beatmapkami to był bym bardzo wdzięczny.
rafalpero
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Swistak
skratch
Lef
*okrzyk typu AAAAA...* z kąd to się tu wzięło? :o
*SeymourLyon still chowa się za drzewo, tym razem zawstydzony...
Ryohan

rafalpero wrote:

bocher jak nie znalazłeś to chyba nie ma a nam też się nie chce robić
Szukał, lecz nie znalazł... i wcale nie jest tak, że nie chce się Nam robić, część bardziej lubi grać,a inni muszą bardziej dopracować mapki. Przede wszystkim liczy się to, że nei we wszystkich songach łatwo timing określic ;x
szczepu358
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Lef
Dzisiaj może zaczne robić "Czerwoną sukienkę" Fisza. Lubie ten utworek... Będzie ciężko mapnąć a jeszcze ciężej w to grać :)
skratch
zróbmy collab ~ majteczki w kropeczki : D
Topic Starter
bocher
Majteczki mogą być :D ja spróbuje jakies disco polo zrobić xD.
Lef
"Czerwona Sukienka" odpada... Trzymając się wokalu będzie za trudne a beatu za proste... Sprawdze Ostr "Tabasko"...
Astar
.
Lef

CatOnKeyboard wrote:

zrobcie cos od kultu
Hehe, latwo powiedziec "zrobcie to" ale samemu zrobic... W sumie jak zrobi sie dobra mapke samemu to daje to duzo wiecej satysfakcji niz granie w czyjes. A tym bardziej jezeli mapa zostalaby ranknieta... Ale zastanowie sie nad tym :)

Ps. Sry za brak polskich znakow, pisze z koma :(
Bass
Zróbcie se najlepiej swoje mapki :P
Topic Starter
bocher
No tak, ale mozecie się z innymi dzielić:)
Astar
.
Bass
Dzisiaj zrobiłem testowa bitmapke wpiszcie w wyszukiwarce "Jeden buch"
Wersja INSANE ;)
Swistak
Były też "2 Bajki" Dody - beatmapa autorstwa Kamyka666 ;P.
Uzriel
Czerwone Gitary "Kiler" RobalaPbo czy jakoś tak, dałem mu gwiazdkę na razie i kazałem błędy poprawić
Please sign in to reply.

New reply