forum

Pytanie

posted
Total Posts
20
Topic Starter
rafalpero
czy ktoś z was gra w assassin's creed wczoraj kupiłem w Media-Markt (nie wiem jak mnie tam wpuścili)jak nie wiecie (nie dla idiotów) w misji "porozmawiaj z kierownikiem damaszku" jest taki obraz
mam najnowsze sterowniki do karty
szczepu358
a jaka masz karte:>
Topic Starter
rafalpero
Ati Radeon X1550
Topic Starter
rafalpero
wgrałem nowego directX i nadal to samo :(
sory za doublepost ale nie umiem edytować postów xD
SteRRuM
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Topic Starter
rafalpero

SteRRuM wrote:

<lol>
Ale sie wysiliłeś
szczepu358
zainstaluj starsze stery od kraty graf :> moze pomoze . i tego directa: http://www.pobieralnia.pl/plik-540-directx.html
Topic Starter
rafalpero
mam stery catalyst 8.12 teraz zasysam 8.3 :)
skratch
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Topic Starter
rafalpero

skratch wrote:

kup xboxa
Troszke drogo
Topic Starter
rafalpero
zainstalowałem te 8.3 stery i gówno nadal to samo :(
Kubu
"*Karty graficzne obsługiwane w momencie wydania:
ATI RADEON X1600*/1650*-1950/HD 2000/3000 series
NVIDIA GeForce? 6800*/7/8/9 series"

To są minimalne wymagania sprzętowe jeśli chodzi o kartę graficzną do tej gry, a ty chyba masz ciut gorszą od minimum (1550X chyba jest gorsza od 1600X?? Nie znam się zbytnio na radeonach...)

Edit: wyczytałem jeszcze coś: "- Karta graficzna: 256 MB, kompatybilna z DirectX 10.0 lub DirectX 9.0, Shader Model 3.0 lub wyższy (rekomendowana karta 512 MB) "
Topic Starter
rafalpero
dzienks Kuburaczek a ja się z tym menczyłem a to moja karta za słaba :( Trzeba kupić se nową a jak bende kupywał to jakoś za 500 zł
Topic Starter
rafalpero
Kuburaczek powiem ci dobre jajca jak grałeś w Goju Kaj i will na hardzie cyclone,ja,rooled,peppy specowaliśmy cię ale ty wymiatasz nigdy tak nie grałem :)
Ryohan
rafal prosze nie offtopuj xD jak cos napisz do niego in-game
WubWoofWolf
Rafael czy to nie jest forum osu ? xD, jest już temat Wszystko byle nie o osu, ale wiem że lubisz tematy robić i śmiecić tak jak ja z acc ^^
niedz
zarżnać rafaela!,zarżnąć rafaela!
Topic Starter
rafalpero

niedzwiedz1124 wrote:

zarżnać rafaela!,zarżnąć rafaela!
lol
tak sobie myśle żeby mięć Non-stop Dancer trzeba zrobić kilka mapek (hard) za 1 razem z max combo
ale to takie przypuszczenia :)

Zapamiętaj raz na zawsze, bo chyba do Ciebie to nie trafia, nie masz prawa robić doubli chyba, że bumpujesz temat. Używaj opcji edit... TAK JEST ONA W PRAWYM DOLNYM ROGU POSTA.... ehh
Swistak
Mnie tam najbardziej dobija nazwa tematu :D.
Calom

Swistak wrote:

Mnie tam najbardziej dobija nazwa tematu :D.
Ja za podobna nazwę na forum Guild Wars'a , dostałem warna :P .
Please sign in to reply.

New reply